Go to Top

Kontakt

Google Map

Kontakt oss

Espenes AS, KLEPP:
Tlf sentralbord: 51 78 88 00
Faks:
51 78 88 01
E-post:
info@espenes.no

Åpningstider:
Alle dager 07.00 – 16.00
Tirs. og torsd. 07.00 – 18.00 (ikke langdag i romjulen og fellesferien om sommeren)
Lørdag stengt
Julaften og Nyttårsaften stengt

Postadresse:
ESPENES AS
Postboks 148
4358 Kleppe
Besøksadresse:
ESPENES AS
Postveien 610
4352 Kleppe
Atle Espenes
Daglig leder
Mobil: 957 32 780
E-post: atle@espenes.no
Leif Ronny Knudsen
Salg: Stiger, stillas, transportkasser, flaggstenger
Mobil: 402 01 530
E-post: leif.ronny@espenes.no
Espen Osmundsen
Salg: transportkasser
Mobil: 911 33 359
E-post: espen@espenes.no
Roy Falkeid
Salg: Solskjerming, rekkverk og trapper
Mobil: 920 29 284
E-post: roy@espenes.no
Frode Fikstvedt
Salg: Solskjerming
Mobil: 
905 77 722
E-post: frode@espenes.no

Mindor Mæland

Salgskonsulent og montør Sørlandet
Mobil: 476 32 854
E-post:  mindor@espenes.no
Oddny Merete Espenes
Adm.ansvarlig
Mobil: 
924 46 135
E-post: oddny@espenes.no
Elfrid Undheim
Butikk/ordremottak/kontor
Tlf: 
51 78 88 00
E-post: info@espenes.no
Henning Olaussen
Monteringsleder
Mobil:
 464 44 908
E-post: henning@espenes.no
Johan Herikstad
Lageransvarlig
Mobil: 416 43 251
E-post: johan@espenes.no
Frode Fanuel Horvath
Prosjektleder
Mobil: 991 58 519
E-post: frode.fanuel@espenes.no
Vidar Lura
Lagermedarbeider

Glenn Michael Sele
Lagermedarbeider

Karl Johan Byberg
Montør

John Arve Hobberstad
Montør

Arnie Solbakk
Montør

Navn

E-post

Melding

captcha